26 Nisan 2016 Resimlerin Üzerine Yazı Yazma – Imagechef Avatar Yapma

  • 26 Nisan 2016
  • 4.107 kez görüntülendi.
26 Nisan 2016 Resimlerin Üzerine Yazı Yazma – Imagechef Avatar Yapma

Yeni trendlerden birisi de hazır resimlerin üzerine kendi resim ve yazılarınızı yaparak, çeşitli ve eğlenceli yeni resimler türetmek.

 

Özellikle genç nesil kendi veya arkadaşlarının fotoğraflarını yükleyip üzerlerine kayıp aranıyor gibi bir resim hazırlayabiliyorlar. Ya da bir kumsalın üzerine yazılmış gibi bir yazı yazıp gerçekte kumsala yazılmıiş gibi resimler yapabiliyorlar. Bunu yapmak için ise yeni bir site mevcut Imagechef sitesi tam bu işle uğraşan insanlar için.

 

İmagechef ile birbirinden hoş avatarlar yapabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece istediğiniz bir hazır şablonu seçip, üstünde görünmesini istediğiniz yazıyı yazmak. Özellikle Imagechef sitesindeki aşk kategorisindeki resimleri kullanarak sevgilinize güzel fotoğraflar da hazırlayabilirsiniz. Yaptığınız resimeleri ve avatarları da Facebook Profil resmi olarak ta kullanabilirsiniz.

 

Reimlere avatar yapma 2 Reimlere yazı yazma Reimlere avatar yapma

 

Yapmanız gereken işlemler çok basit. Siteye girip istediğini kategoriden istediğiniz bir şablon seçiyorsunuz ve üzerinde yazmak istediğiniz yazıyı yazıyorsunuz. Daha sonra önizleme buntonuna tıkladığınızda ise yapmış olduğunuz avatar resminizi görebilirsiniz. Daha sonra isterseniz resminizin üzerine sağ tıklayıp resmi farklı kaydet diyerek bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

 

Imagechef sitesinde ayrıca hareketli resimler de bulunmaktadır. Animasyonlar kategorisine girerek seçtiğiniz resimler ise hareketli olarak çıkacaktır.

 

Sizin için hazırladığımız aşağıdaki örnekleri inceleyebilirsiniz. İsterseniz buraya tıklayarak hemen kendi avatarınızı hazırlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ